BAŞARININ SIRRI AKADEMİK AJANDALAR

Akademik Başarıyı Yakalamaya Hazır Mısın?

BAŞARININ SIRRI AKADEMİK AJANDA

Öğrenci olmak demek, aynı anda birden fazla yere yetişmeye çalışmak demek. Dersler, kurslar, aktiviteler, sosyal hayat ve aile hayatı derken arada kaybolup gidebilirsin. Yoğunluğun içerisinde her şeye yetişmen mümkün gözükmeyebilir. Hareketli zamanlarda plansız hareket etmek başarısız olmana sebep olabilir. Bu zamanlarda en ihtiyaç duyacağın şey, hayatını toparlayabileceğin bir Akademik Ajanda. Peki bu Akademik Ajanda’nın sana faydaları ne? Başarılı olmanda ne gibi bir önemi var?

 

Akademik Ajanda; tüm planlarını ve programlarını düzenleyebileceğin, eksiklerini görebileceğin, boş zamanlarını iyi yönetebileceğin, içerisinde aylık, haftalık ve günlük planlayıcılar ve çeşitli takip çizelgeleri bulunan bir ajandadır. Düzenli ve sistematik çalışmanın başarı getirdiğini hepimiz biliyoruz. Bu düzeni kurmandaki en büyük yardımcın bu ajanda olacak. Haydi gel faydalarına bir göz atalım…

LeColor Mavi Puantiyeli Akademik Ajanda

  1.  Unutmamak için Hep Hatırlarsın

 

Eğer Akademik Ajandan varsa, düzenli kullandığında, yapmış olduğun programları unutman mümkün değil. İçerisinde bulunan özel takip çizelgeleri sayesinde ders programlarını düzenleyebilirsin. Hangi konulara çalıştığını, ne kadar konu kaldığını not alarak hedefe yönelik ders çalışır, başarıya bir adım daha yakın olursun. Mesela, özel gün ve etkinlikleri not alırsan, öncesinden hazırlık yapabilme imkanın olur. Grup ödevinin son gününde ‘’ pardon ya aklımdan çıkmış ‘’ gibi cümleler kurmazsın.