1

Tasarım Defter Modelleri ve Fiyatları

Yazı yazmak, geçmişten günümüze her zaman hayatın parçası olmuş bir eylemdir. İletişim, edebiyat gibi birçok alanda kullanılmasının yanı sıra birçok kişi de hatırlamak istediği notları ajanda ya da deftere tutmak ister. Durum böyle olunca ajanda ve defter kullanımı her döneme hitap eden bir alışkanlık haline gelir. LeColor olarak yazı yazarken keyif almak isteyen kişiler için birçok ajanda ve defter çeşidine ev sahipliği yapıyoruz. Ürün seçeneklerimiz öğrenci, çalışan ya da bireysel kullanım düşünülerek özenle hazırlanır. Her bir defterin iç tasarımından kapağına kadar tüm detaylarında şıklığa ve işlevselliğe büyük önem verilir. Bu sayede kullanıcılar, tasarım defter ile yazı yazarken keyif alır.

İçerisinde belirli bir zaman dilimi bulunmayan tasarım defterlerimiz dilediğiniz gibi kullanıma uygundur. Özenle tasarlanan kapağıyla dikkat çeken tasarım defterlerimiz, kalitesi ile dikkatleri üzerine çeker. Siz de tasarım defter çeşitlerimize göz atabilir, bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.

Tasarım Defter Nedir?

Tasarım defter, özel tasarımcılarımız tarafından özenle ve dünya trendleri yakından takip edilerek sunulmuş özel defterlerdir. Sizi günlük hayatta kapak tasarımıyla ofiste, okulda, kafede farklı kılacak oldukça farklı defterlerdir. İçerisine özgürce notlarınızı yazabilirsiniz.

Tasarım Defter Özellikleri Nelerdir?

Not tutmak çocukluktan itibaren, kazandırılan bir alışkanlıktır. Derslerde başlayan yazı yazma eylemi, ilerleyen yaşlarda pek çok alanda kullanılır. Bu sayede günlük hayat kolay ve verimli bir hale gelir. Tasarım defter, kullanım şekline bağlı olarak birçok farklı seçenekten oluşur. Günlük hayatta kolayca kullanılabilecek model seçenekleri arasında A5 çizgisiz defter yer alır. Çizgisiz defterler üzerine notlar alarak, akılda kalıcı şekiller çizilebilir. Ayrıca yazıları ilgi çekici bir hale getirmek için renkli ve fosforlu kalemler kullanılır. Tasarım defter ise okul yıllarından günümüze kadar yaygın olarak kullanılır. Derslerde not tutmayı kolaylaştıran okul defter çeşitleri, sınavlara çalışırken de fayda sağlar. Öğrenciler, derslere yazı yazarak çalıştığında iyi bir hazırlık sürecinden geçer. Bu sayede bilgiler de akılda daha kalıcı hale gelir.

Tasarım defter seçenekleri, sanat ile uğraşan kişilere de büyük bir yardımcıdır. Yazı ve resim sanatını bir araya getiren defterler, sanatı icra ederken pratiklik sağlar. Özellikle spiralli defterler, resim çizmeyi kolay bir hale getirir. Sayfalar arasında kolayca geçiş yapmayı sağlayan ürün seçenekleri, beğenilmeyen bölümleri koparıp atmak için de tercih edilir.

Tasarım Defter Boyutları Nelerdir?

Tasarım defterler, çeşitli boyut ve kapak türlerinde sunulan, not almak, çizim yapmak veya planlama yapmak için kullanılan şık ve kullanışlı defterlerdir. Genellikle çizgili, düz, kareli veya noktalı sayfa seçenekleri bulunur. Boyutları ise genellikle 17x24 boyutunda, A5 boyutunda ve 14x21 boyutundadır.

Dilediğiniz her boyuta ve tasarıma göre Şık ve Kullanışlı Tasarım Defter Çeşitleri LeColor’da!

LeColor olarak 1979 yılından günümüze kadar birçok ürün çeşidiyle dikkat çekmeyi başarırız. Bu başarımızın arkasında kaliteye verdiğimiz büyük önem ve yeniliklere açık olan stratejimiz son derece etkilidir. Markamızın defter çeşitleri, dikkat çekici tasarımlarıyla büyük beğeni toplar. Bu sayede her türden kullanıcının beklentilerini karşılar. LeColor’da bulabileceğiniz farklı türde defter seçenekleri de bulunur. Zarif ve profesyonel görünümlü bir seçim yapmak isteyen kullanıcılar için vegan deri defter uygundur. Kaliteli yapıdan oluşan defter seçeneğimiz toplantı notları almak ve iş planları oluşturmak için de uygundur. Notlar almak, belirli görevleri listelemek ve önemli işleri kaydetmek için küçük defter çeşitleri uygundur. Bu tarz defterlerin taşınması da oldukça kolaydır. Siz de markamızın birbirinden güzel ürün seçeneklerine göz atabilir, bütçenize uygun defter fiyatları doğrultusunda inceleme yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR