Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 42
1 2 3 >

XL - A4 Defter Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

XL - A4 Defter çeşitleri kapak, renk, sayfalar ve kullanım şekli itibariyle farklı seçenekler sunar. Esnek kapaktan oluşan ürünler, hafif yapısıyla tercih edilir. Genellikle derslerde not tutarken kullanıma uygun olan esnek kapak, estetik görünümüyle de birçok kişinin tercihleri arasında yer alır. Pp kapak, polipropilen malzemeden üretilir. Yırtılma ve kırılmalara karşı dayanıklılık gösteren pp kapak, derslerde kullanımına uygundur. Öğrencilerin derslerinde kolayca not almasını sağlayan tasarım, sınavlara çalışırken de işlevsellik ortaya koyar.

Sıklıkla tercih edilen kapak türleri arasında sert yapıdan oluşan ürünler yer alır. Geniş model alternatifleri sunan kapak tasarımı, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunar. Dayanıklı tasarım sayesinde defterin sayfalarında herhangi bir yıpranma ya da bozulma durumları oluşmaz. Bu sayede kullanımda üstün konfor elde etmek mümkündür. Defterin kullanım konforuna etki eden faktörlerden bir tanesi de kapama detayıdır. Ciltli modeller, 180 derece açılıp kapanma özelliği sunar. Spiralli modeller ise istenildiği şekilde kullanarak, not tutma ve çizim yapma şeklinin konforlu bir hal almasını sağlar.

Defter seçeneklerinde farklı özellikler sunan sayfalar bulunur. Bunlardan ilki olan çizgili sayfalar, sadece yazı yazmak için tercih edilir. XL - A4 Defter seçenekleri daha çok derslerde tercih edilir. Sayısal verileri kaydetmek için ise kareli defterler uygun bir seçimdir. Yazı yazmanın yanı sıra çizim de yapmak isteyen kişiler için düz ve noktalı modeller bulunur. LeColor olarak birbirinden geniş seçeneklerle sunduğumuz defter çeşitleri içerisinden tarzınıza uygun alternatifleri seçebilirsiniz. Kaliteli ve eğlenceli defter seçeneklerimiz sayesinde yazmak daha keyifli hale gelecektir.

A4 Defter Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

A4 defter, 21 cm x 29.7 cm boyutlarında, genellikle okullarda, ofislerde ve kişisel kullanımlar için tercih edilen standart bir defterdir. A4 defterler çizgili, kareli, noktalı veya düz sayfa seçenekleri ile gelir ve not almak, çizim yapmak, planlamak gibi çeşitli amaçlar için kullanılır.

Çok Amaçlı A4 Defter Çeşitleri LeColor’da!

Defter söz konusu olduğunda çeşitli detaylar merak edilir. Bunlardan bir tanesi de A4 defter boyutu nedir, sorusudur. Genellikle A4 defter ölçüleri 21x29 cm’den oluşur ve orta kalınlıktadır. Defterin boyutu, rahat bir kullanım ortaya koyar ve hem çizim hem de yazı işlemini özgürce yapmak mümkün hale gelir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR