Görsel

Senin Rengin Senin Dünyan

 

 

Eşsiz Tasarımların Kaliteli Sayfalarımızla Buluştuğu,
Dünyamıza Hoş Geldin.

 

 

 

1979 yılı, bir avukatın mesleki tutkusunu ve kişisel ilgisini birleştirdiği yıl olarak tarihimize geçti.

Kurucumuz Dursun Bey, hukuk kariyerinde elde ettiği disiplin, özen ve detaycılığı,

Kırtasiye dünyasına taşıma kararı aldı ve LeColor Kuruldu.

Senin Rengin Senin Dünyan Mottosu ile Klasik Kırtasiye Dünyasını Renklendirdi.

Geleceğe Yönelik

Değerlerimiz ve Misyonumuz

 

Bizim için kırtasiye, sadece bir iş kolu değil; öğrenmenin, yaratıcılığın ve profesyonelliğin destekleyicisi olan bir araçtır. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunma hedefimiz, her zaman ilk önceliğimiz oldu. Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti, kurulduğumuz ilk günden bu yana vazgeçilmez değerlerimizdir.

Geleceğe Yönelik Adımlar

 

Bugün, 40 yılı aşkın deneyimimizle, geniş ürün yelpazemizle, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanındaki okullara, öğrencilere, öğretmenlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilikçi yaklaşımımızla, ürün portföyümüzü sürekli genişleterek, farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyoruz.

Görsel
Geleceğe Yönelik

Modern Üretim Tesisi

 

Bugün, son teknoloji ile donatılmış modern fabrikamızda, en yüksek kalite standartlarında üretim yapıyoruz. Fabrikamızdaki son model makineler sayesinde, üretim sürecinde verimliliği artırırken, çevre dostu üretim yöntemlerini benimsiyoruz. Bu, hem doğaya saygılı hem de dayanıklı ve estetik açıdan üstün ürünler sunmamızı sağlıyor.

Doğa Dostu & Sürdürülebilir

 

Le Color ürünlerinde FSC ( Orman Yönetim Konseyi ) Sertifikalı kağıtlar kullanıyoruz. Endüstriyel ormanlardan elde edilen bu kağıtlar sayesinde hiçbir ormana zarar vermiyoruz.

Görsel
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR