Tarif Defter Fiyatları, Yemek Tarifi Defter Çeşitleri ve Fiyatları

Tarif defterleri, mutfak tutkunları ve yemek tariflerini organize etmek isteyenler için vazgeçilmez bir araçtır. Tarif defterleri, farklı boyutlar, tasarımlar ve özelliklerle sunulmaktadır.

Kaybolmasını istemediğiniz tariflerinizi yazabilir, ileride çocuğunuza essiz bir hatıra bırakmış olursunuz.

Çeşitli tarif defterlerimizden bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.

LeColor Tarif Defteri Özellikleri Nelerdir?

İçerisinde tariflerinizi bölüm bölün ayırıp hangi sayfada hangi yemeğinizin olduğunu kolaylıkla bulmanızı sağlar.

LeColor yemek tarifi defterinde tariflerinizi yazabileceğiniz bölümler Çorba tariflerim, Zeytinyağlı Tariflerim, Ana Yemek Tariflerim, Ana Yemek Tariflerim, Salata Tariflerim, Tatlı Tariflerim bölümleri mevcuttur.

Ek olarak tarif defterin de Kahve çeşitleri, mevsimlere göre sebzeler ve meyveler, makarna çeşitleri, balık sezonları. Balık sezonları hangi ayda hangi balığı yiyebileceğinizi gösteren bir tablodur.

Ölçüler sayfası da tariflerinizde baya kolaylık sağlayacaktır; Litre, Fırın Isısı, Ebatlar, Dönüştürme gibi bölümler bulunmaktadır.

Gıdaların değerleri sayfasında ise Balıklar, Etler, Tavuk, Baklagiller, Yağlı Tohumlar, Yağlı Besinler, Tahıllar, Meyveler, Sebzeler, Süt ve Süt ürünleri, Şeker ve tatlılar hepsinin besin değerleri bulunmaktadır.

Sizin püf noktalarınız bizim için oldukça değerlidir, kendi püf noktalarınızı yazabileceğiniz sayfa ve ek olarak yemek yaparken önemli bilgilerin bulunduğu Püf noktaları sayfası bulunmaktadır.

Kapak Türü, sert kapak, spiralli kapak gibi çeşitli seçenekler mevcut. Boyutları ise genellikle 17x24 cm boyutunda defterlerdir, koleksiyonumuzda 22x23 ebatın da da yemek tarif defteri bulunmaktadır.

Oldukça şık ve kullanışlı yemek tarif defterleri LeColor’da.

Farklı Hobi-Sanat ürünlerini inceleyerek hayatınıza değişim katacak hobiler edinme fırsatını yakalarsınız. LeColor olarak eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. LeColor ayrıcalıklı müşteri olanaklarını keşfederek hayatınızda fark yaratacak sanatsal çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatlarıyla kaliteli hobi sanat ürünleri satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR